5 nietypowych miejsc na wesele w Polsce
KK

5 nietypowych miejsc na wesele w Polsce

Spędziliście długie godziny na szukaniu wyjątkowego miejsca na Wasz ślub, ale wciąż nie znaleźliście nic, co powaliło Was na kolana? A może rozglądacie się za miejscem innym niż wszystkie? Przygotowaliśmy dla Was pięć niesamowitych miejsc na nietypowe wesele w Polsce. Nietypowe pod względem formy, klimatu, otoczenia…

Sami zobaczcie, jakie perełki udało nam się wyszukać:

 

1. Oczyszczalnia - Stodoła Wszystkich Świętych (mazowieckie)

To miejsce zlokalizowane niedaleko Warszawy, będące na co dzień gospodarstwem agroturystycznym. Nowoczesną stodołę cechuje industrialny, mocno “inny” wygląd, który będzie świetnie wyglądał na weselu w stylu rustykalnym czy vintage.

2. Polna Zdrój (dolnośląskie)

Jeśli myślicie o małym, kameralnym weselu to Polna Zdrój będzie najlepszym wyborem. Otoczenie zieleni i przepiękne wnętrza sprawią, że nie tylko zdjęcia wyjdą zjawiskowo, ale i dla gości Wasz ślub będzie niezapomnianym przeżyciem.

3. Stara Oranżeria (mazowieckie)

Oranżeria to tradycyjny, przeszklony budynek ogrodowy, wypełniony zielenią i pięknym światłem. Taką jest też Stara Oranżeria, znajdująca się nieopodal stolicy. Świetnie sprawdzi się na przyjęcia plenerowe, rustykalne albo w bajkowym stylu.

4. Rezydencja Miętowe Wzgórza - Mansion House (mazowieckie)

Wyjątkowe miejsce na ślubnej mapie Polski, umożliwiające zorganizowanie wesela w prawdziwie amerykańskim stylu. Jest odpowiednio elegancko i klasycznie, kolory są stonowane, a za rezydencją kryje się basen. To co, może poprawiny w formie pool party do tego?

5. Stara Zajezdnia (małopolskie)

Znajdująca się w Krakowie Stara Zajezdnia tramwajowa, może nie wydawać się idealnym miejscem na ślub, ale nic bardziej mylnego! Pomieści naprawdę dużo gości i wywrze na nich ogromne wrażenie. Swoją formą, nietypową historią, piękna, czerwoną cegłą i dużą przestrzenią przekona każdego "niedowiarka". 

 

Ślub inny niż wszystkie

Pamiętajcie, że to tylko kilka propozycji na niezapomniane wesele w naszym kraju. Już od jakiegoś czasu rynek ślubny w Polsce dynamicznie się rozwija, oferując coraz to ciekawsze lokalizacje: stodoły, namioty, zajezdnie, oranżerie, pałace, zamki.

Dlatego, jeżeli czujecie, że tradycyjna sala weselna nie jest rozwiązaniem dla Was, nie idźcie na kompromisy! To ma być Wasz wyjątkowy dzień, odzwierciedlający to, jacy jesteście. Z takim podejściem na pewno znajdziecie miejsce, które skradnie Wasze serca. Mamy nadzieję, że nasze pomysły zainspirują Was do poszukiwań - i nie tylko w kontekście dnia ślubu i wesela, ale choćby spędzenia weekendu w mniej oczywistym miejscu “z duszą”.

Dodaj komentarz