Gdzie wyprawić wesele pod Warszawą?
PM

Gdzie wyprawić wesele pod Warszawą?

Ślub jest przełomowym momentem w naszym życiu, który zmieni je niemal całkowicie. Od tej pory dwie kochające się osoby połączą się nierozerwalnym węzłem i rozpoczną nowy, wspólny etap. Warto więc podkreślić niezwykły charakter wydarzenia i sprawić, by stało się ono niezapomniane zarówno dla gości jak i młodej pary. 

Ślub w stolicy, czy może w okolicach? 

Zapewne możemy znaleźć wiele obiektów i sal weselnych w samym centrum Warszawy. Jednak, czy nie lepsza okazać się może  sala na wesele pod Warszawą, z dala od zgiełku i atmosfery dużego miasta?

Warszawiacy coraz częściej wybierają wesele pod Warszawą, ze względu na znacznie niższe koszty ich organizacji. Przygotowanie uroczystości ślubnej to i tak wydatek niekiedy rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych, a decydując się na imprezę w ścisłym centrum miasta, cena może być wielokrotnie wyższa i dosłownie zwalić nas z nóg.

Istotna jest przy tym również możliwość łatwego dojazdu. Rozglądając się, więc za obiektami w okolicach stolicy, najlepiej jest znaleźć opcje w niedużej odległości, do którego łatwo można będzie dojechać, bez dodatkowych opóźnień związanych z zakorkowanymi drogami.

Potrzebna sala na wesele pod Warszawą ? Wybierz EVA Park Life & SPA

Oczywiście nie bez znaczenia jest wybór odpowiedniego miejsca, które pozwoli nam na stworzenie idealnej, romantycznej atmosfery. Obiekt taki jak EVA Park Life & SPA ma do zaoferowania elegancką Szklaną Salę, restaurację z tarasem i pomieszczeniem VIP jak również salę tężnie, w której można przygotować kameralne spotkanie do 30 gości. Każde z tych pomieszczeń odznacza się oryginalnym wystrojem, który dodatkowo można upiększyć zgodnie z pomysłem dekoratorskim młodej pary. Szczegóły na temat samej sali można znaleźć pod linkiem: https://evapark.pl/sale-weselne/ 

Wspominany obiekt może pochwalić się również autorskim menu Szefa Kuchni, które będzie zawierać potrawy z kuchni europejskiej wzbogacone o tradycyjne krajowe akcenty. Nowożeńcy będą mogli skomponować zestaw posiłków, który ucieszy podniebienie wszystkich zaproszonych gości.

Sala weselna blisko Warszawy - jest, bogate menu – jest! Brakuje jeszcze oprawy. Lecz to również nic trudnego, bo zadba o nią EVA Park Life & SPA. Aranżacją sali zajmą się dekoratorzy współpracujący z florystami, którzy pomogą dostosować styl pomieszczenia do charakteru imprezy. Specjaliści przygotują również uroczy bukiet dla Panny Młodej oraz świadków, zajmą się również wystrojem kościoła.

Istnieje także możliwość wynajęcia luksusowej limuzyny ślubnej. Rolls Royce to elegancka i wyrafinowana maszyna, która świetnie nadaje się do przewozu pary młodej w trakcie tego wyjątkowego dnia.

Dodaj komentarz