Jak zorganizować wesele marzeń?
PM

Jak zorganizować wesele marzeń?

Właśnie powiedziałaś „tak"swojemu ukochanemu i już po chwili uroczy pierścionek znalazł się na Twoim serdecznym palcu. Koleżanki podziwiają błyszczący dowód miłości, razem z gratulacjami przemycając pytania o nadchodzący ślub. Ty nie wiesz, co powiedzieć, bo póki co organizacja wesela to dla Ciebie czarna magia.

Zapoznaj się z kilkoma poniższymi poradami i dowiedz się, co musisz zrobić, by Twoje wesele było jak z bajki, a oczarowani goście tygodniami wspominali tę wspaniałą imprezę.

Zaplanuj budżet i kontroluj wydatki

Każda z nas chciałaby zorganizować wesele marzeń. Jednak często zdarza się, że nasze pragnienia wykraczają dalece ponad możliwości finansowe. Dlatego organizację najważniejszej imprezy w Twoim życiu rozpocznij od oszacowania, jaką kwotę Ty i Twój narzeczony możecie przeznaczyć na to przedsięwzięcie. Następnie zweryfikuj liczbę gości, określ miejsce wesela i zanotuj, jakie elementy są dla Was absolutnie niezbędne. Zastanów się, czy niektóre rzeczy możecie przygotować własnoręcznie. Zaproszenia lub prezenty dla gości wykonane samodzielnie sprawią Wam dodatkową satysfakcję.

Wybierz miejsce wesela

Jeżeli znasz już swoje możliwości finansowe, rozpocznij poszukiwania sali na Twoje wesele marzeń. Przyszłe panny młode z południowej Polski mogą zorganizować idealne wesele w Pszczynie. Przyjęcie zorganizowane przez Bistro 70 spełni wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających par młodych.

W zależności od ilości zaproszonych osób i charakteru przyjęcia możesz wybrać jedną z kilku sal. Doskonała lokalizacja, wspaniała regionalna kuchnia i dopracowana oprawa zagwarantują wszystkim uczestnikom niezapomniane wspomnienia na wiele długich lat.

Zadbaj o oprawę muzyczną

W dzisiejszych czasach znalezienie dobrego zespołu lub DJa z wolnym terminem często graniczy z cudem. Najlepsi artyści mają zapełnione kalendarze na rok lub nawet dwa lata do przodu. Dlatego poszukiwanie osób, które zadbają o wspaniałe doznania muzyczne, rozpocznij jak tylko ustalisz z narzeczonym datę waszego ślubu.

Dobra muzyka to jeden z kluczowych elementów wesela. Warto zwrócić uwagę na to, by DJ lub jeden z członków zespołu odznaczał się cechami charakteru, które ułatwią mu zachęcenie gości do tańca bądź udziału w zabawach. Zdolny wodzirej nada weselu odpowiedni rytm i będzie pamiętać o każdym kluczowym wydarzeniu.

Organizacja wesela to nie jest najlepszy moment na forsowanie gatunków muzycznych z najwyższej półki. Idealna muzyka weselna to mieszanka popularnych i skocznych rytmów, które być może nie mają wiele wspólnego ze sztuką, ale na pewno porwą na parkiet nawet najmniej rozrywkowych gości.

Dodaj komentarz