Sposób na oryginalne wesele - namiot plenerowy
KC

Sposób na oryginalne wesele - namiot plenerowy

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Nic dziwnego, że przyszli małżonkowie chcą zorganizować uroczystość w sposób niezapomniany i oryginalny. Część osób rozważa opcję wesela w plenerze. Obawiają się jednak, że jest to zbyt duże wyzwanie organizacyjne i finansowe. Jak jest naprawdę? Ważnym elementem okazuje się wynajem namiotu plenerowego.

Czy organizacja ślubu w plenerze jest trudna?

Organizując wesele w plenerze największym wyzwaniem może okazać się znalezienie odpowiedniej lokalizacji. Pytanie również brzmi, czy goście są w stanie tam dojechać na własną rękę czy trzeba zorganizować dla nich dodatkowy transport? Następnie trzeba znaleźć namiot weselny na wynajem, ustalić jak powinien być on duży, ile gości przybędzie, jak rozstawić stoliki, gdzie ma być miejsce na orkiestrę. Trzeba się również zastanowić nad cateringiem i zespołem muzycznym. Na tym etapie organizacja wesela w plenerze nie różni się niczym od tego, które odbywa się w lokalu.

Jak wynająć namiot plenerowy na wesele?

Wesele planuje się ze sporym wyprzedzeniem, dlatego też nie da się przewidzieć, jaka będzie wówczas pogoda. Namiot ślubny na wynajem powinien być więc wytrzymały i przystosowany do każdych warunków atmosferycznych. W tym celu warto wynająć namiot ze sprawdzoną i doświadczoną firmą jaką jest Ekodynamic, która jest w stanie szybko zamontować namiot w dowolnej lokalizacji. Jego konstrukcja jest bezpieczna i stabilna. Namiotom nie straszna jest burza czy intensywny deszcz. W upalne dni, zapewniają optymalną dla gości temperaturę. Można w nich także zorganizować uroczystość weselną w zimie. Każdy namiot na wynajem jest dobierany indywidualnie, według potrzeb przyszłych małżonków. Co ciekawa, opcja wynajmu nie wymaga wcale dużych nakładów finansowych.

Wrocławska firma Ekodynamic to dobry wybór, by wynająć z nimi namiot na bankiet. Okazuje się, że organizacja wesela w plenerze wcale nie wymaga większego wysiłku czy większych nakładów finansowych niż przygotowanie uroczystości w tradycyjnym lokalu. Ekodynamic zajmuje się szybkim montażem i demontażem namiotu, który będzie idealnie dopasowany do potrzeb małżonków i ich wesela. Dzieje się tak ponieważ Ekodynamic każdą imprezę traktuje indywidualnie i ustala wszystkie techniczne szczegóły. Wesele w plenerze to świetny i oryginalny pomysł, który zostanie w pamięci nie tylko małżonków, ale wszystkich gości. Z pewnością warto rozważyć tę opcję i poszukać ciekawej lokalizacji dla organizacji wesela.

Dodaj komentarz