10 pomysłów na wyjątkowe zaręczyny
KK

10 pomysłów na wyjątkowe zaręczyny

Wiele osób powtarza, że forma zaręczyn jest mało ważna, bo najbardziej liczy się uczucie łączące przyszłych małżonków. Jak najbardziej się z tym zgadzamy, ale uważamy, że to nie powód, by odpuścić organizację zaręczyn z efektem “wow” - jeżeli tylko wiemy, że nasza wybranka lubi takie klimaty.

Dla wszystkich mężczyzn, którzy szukają pomysłu na takie nietypowe i niezwykłe zaręczyny, przygotowaliśmy 10 propozycji:

1. Na łódce

Jeżeli mieszkacie w pobliżu większego zbiornika wodnego czy rzeki, warto zainteresować się wynajęciem łódki. Atmosfera będzie bardzo romantyczna, a wybranka nie będzie miała, gdzie uciec przed odpowiedzią :)

2. Na śniadaniu

Wszyscy zaręczają się na kolacjach, to może Ty postąpisz na przekór i oświadczysz się na dobrym, niedzielnym śniadaniu - w Waszej ulubionej restauracji albo na domowym śniadaniu przygotowanym samodzielnie?

3. Na szczycie góry

Góry mają w sobie niesamowitą, magiczną atmosferę, a zaręczyny na szczycie z obłędnym widokiem, na pewno zostaną zapamiętane do końca życia. Uważajcie tylko na dziewczyny, które nie przepadają za górskimi wędrówkami - wtedy lepiej pomyśleć o innej opcji.

4. W romantycznym mieście

Oświadczyny na wyjeździe są standardowym rozwiązaniem, ale już sam dobór miejsca nie musi być banalny. My jednak polecamy miejsca, które znane są jako “miasta miłości”, czyli Paryż, Rzym, Wenecja. Pomimo popularności wyboru, atmosfera w nich panująca na pewno będzie sprzyjała romantyzmowi.

5. Na kuligu

Planujecie zaręczyny zimą? Zabierzcie ukochaną na wieczorny kulig zakończony np. ogniskiem. Zimowe widoki i klimat na pewno zrobią wrażenie!

6. W kinie

To dobry pomysł dla wszystkich fanów wielkich gestów. Możecie się umówić na rozmowę z kierownikiem lokalnego kina i zapytać o możliwość puszczenia w czasie seansu krótkiego filmiku zaręczynowego. Najlepiej przed jakąś komedią romantyczną albo filmem Waszego wspólnego ulubionego reżysera. 

7. Z widokiem na panoramę

Kolejna propozycja dla miłośników wysokości. W każdym większym mieście znajduje się jakiś punkt widokowy, który świetnie się nada na romantyczne zaręczyny. Zdjęcia pierścionka oczywiście też wyjdą tam cudownie!

8. W filmiku na Youtubie

Wideo ukazujące Waszą historię i kończące się najważniejszy pytaniem, będzie bardzo wzruszającym gestem. Link do niego możecie po prostu przesłać przyszłej żonie albo podzielić się nim również ze znajomymi.

9. W winnicy

Jak już wcześniej ustaliliśmy, zwykłe oświadczyny w restauracji są raczej oklepanym pomysłem. Ale takie w winiarni, gdzie nie dość, że można skosztować pysznego wina, to jeszcze poznać sekrety jego powstawanią, będą świetnym wyborem.

10. W SPA

Zbliża się jakaś ważna dla Was data (urodziny dziewczyny, Walentynki, rocznica)? Wykorzystajcie to i zaproście niczego niespodziewającą się partnerkę, na prawdziwe day spa. Wieczór zwieńczcie zaręczynami, a upieczecie dwie pieczenie przy jednym ogniu!

Dodaj komentarz