Najlepsze prezenty ślubne dla pary kochającej podróże
KK

Najlepsze prezenty ślubne dla pary kochającej podróże

Na pewno widzieliście już setki artykułów opisujących najlepsze prezenty dla młodej pary. Sztucce, komplety pościeli, ręczników, garnków - to najpopularniejsze pomysły na takich listach. I jeżeli tylko przyszłym małżonkom to się przyda, to nie mamy nic przeciwko. Często jednak lepszymi i bardziej cenionymi prezentami będą te spersonalizowane. Dlatego też chcemy zaprezentować Wam najciekawsze pomysły na upominki dla państwa młodych, których łączy wspólna pasja: podróże!

1. Bilety lotnicze - jeżeli wiecie, że para marzy o jakimś konkretnym kierunku i znacie mniej więcej jej kalendarz i zobowiązania zawodowe, to możecie sprawić jej cudowny prezent w postaci biletu! Teraz już nie będzie miała żadnych wymówek, by nie spełnić podróżniczego marzenia.

Jeżeli natomiast nie jesteście pewni, jakie miasto czy państwo byłoby najlepsze, to linie lotnicze oferują też vouchery podarunkowe, np. LOT, Wizzair, Ryanair.

2. Voucher do biura podróży - niektóre pary lubią wyjeżdżać, ale niekoniecznie chcą same zajmować się całą organizacją. Dla nich rozwiązaniem idealnym będzie voucher na wybraną wycieczkę z biura podróży.

3. Voucher do SPA - po intensywnym wyjeździe dobrze jest trochę odpocząć, prawda? Dla zabieganej pary to świetny prezent, który “zmusi” ich do zadbania o siebie i swoje ciało.

4. Plecak - dobry, podróżniczy plecak to prezent na całe życie. Jeżeli wiecie, że znajoma para lubi górskie wędrówki czy wybiera się w podróż po Azji, to będzie strzał w dziesiątkę.

5. Komplet walizek - przy częstym podróżowaniu komplet porządnych walizek to prawdziwy skarb. Dlaczego? Po pierwsze, linie lotnicze mają różne wymogi co do rozmiaru bagażu, więc zawsze lepiej mieć ich kilka, a po drugie, często są one rzucane po lukach bagażowych i bardzo tania walizka może tego zwyczajnie nie przetrwać.

6. Namiot - dla niektórych par wieczór we dwoje w namiocie, gdzieś w egzotycznym miejscu, to szczyt romantyzmu! Jeżeli i państwo młodzi gustują w takich klimatach, pomyślcie o zakupie funkcjonalnego i porządnego namiotu - takiego “z prawdziwego zdarzenia”, który przetrwa każde warunki.

7. Mapa-zdrapka - wybór map do zdrapywania jest ogromny i znajdziecie wśród nich zarówno polskie mapy, jak i europejskie czy całego świata. A dla pary taka mapa będzie świetnym miejscem, by “zaznaczać” odwiedzone państwa i wracać do nich wspomnieniami.

8. Fotoksiążka - pełni w zasadzie podobną funkcję do mapy-zdrapki, tylko jest jeszcze bardziej spersonalizowania. Gdy pobierająca się para jest Wam dobrze znana, wyszukajcie na ich mediach społecznościowych czy blogu ich wspólne zdjęcia z podróży i stwórzcie magiczny album pełen najlepszych wspomnień. Gwarantujemy, że się wzruszą!

9. Aparat - dobry aparat to niezbędny ekwipunek każdego podróżnika, jednak nie każdy może sobie na niego pozwolić albo posiada mocno przestarzały model. Dlatego też aparat będzie świetnym prezentem ślubnym, a jeżeli szukacie czegoś tańszego, to pomyślcie o nowym obiektywie czy etui.

10. Instax - czyli również aparat, ale bardziej “instagramowy”. To modny gadżet, dzięki któremu można utrwalić swoje przygody z podróży i od razu cieszyć się wywołanym zdjęciem.


 

Dodaj komentarz