Targi ślubne 2019
KK

Targi ślubne 2019

Targi ślubne to cykliczne wydarzenia, które przyciągają przedstawicieli branży ślubnej z całej Polski. Wystawcami są DJ-e, fotografowie, cukiernicy, wedding plannerzy, dekoratorki, animatorzy, florystki i wiele, wiele innych. Często targi są uatrakcyjniane pokazami mody, spotkaniami z ekspertami, prelekcjami, występami. To dobre miejsce zarówno dla par, które zupełnie nie wiedzą, jak ma wyglądać ich wymarzony ślub, jak i tych poszukujących inspiracji czy potwierdzenia swojego wyboru. Rozmowy z wystawcami mogą pomóc otworzyć się na nowe pomysły, zweryfikować swoje wyobrażenia, być na bieżąco ze światowymi trendami czy znaleźć idealnych wykonawców.

Pomimo, że targi ślubne odbywają się pomiędzy sezonami (czyli zazwyczaj między wrześniem a kwietniem), to chcielibyśmy przedstawić Wam kalendarz wydarzeń na cały rok 2019. Marcowe targi we Wrocławiu są na tę chwilę ostatnimi dotyczącymi sezonu wiosna/lato 2019 - to taka opcja dla zapominalskich! Później mamy szereg wydarzeń zaczynających się w październiku. Miast, w których wystawiają się wykonawcy z branży ślubnej jest naprawdę dużo i na pewno każdy z Was znajdzie coś w swojej okolicy. Ciekawą opcją są także tzw. alternatywne targi ślubne, na których królują klimaty boho, rystykalne i minimialistyczne. Niestety ich data na sezon 2020 nie została jeszcze podana.

 

KALENDARZ TARGÓW ŚLUBNYCH 2019:

 

MARZEC 2019

  • 17.03: Mega Dolnośląskie Targi Ślubne - Stadion Wrocław 

PAŹDZIERNIK 2019

  • 14.10: Targi Ślubne Wrocław - Hala Stulecia
  • 21.10: Targi Ślubne Katowice - Międzynarodowe Centrum Kongresowe 
  • 28.10: Targi Ślubne Rybnik - Hala ZSEU

LISTOPAD 2019 

  • 18.11: Targi Ślubne Łódź - EXPO-Łódź
  • 25.11: Targi Ślubne Opole - Centrum Wystawiennicze

GRUDZIEŃ 2019 

  • 1.12: Targi Ślubne Kielce - TARGI KIELCE 

 

Po sezonie ślubnym wiosna/lato 2019 wrócimy do Was z aktualizacją artykułu i zawrzemy w kalendarzu także targi zapowiedziane na rok 2020, żebyście niczego nie przegapili!

Dodaj komentarz